Keyif sofrasıdır, balık sofrası… Yanında güzel bir salata, leziz mezeler… Hele bir de güzel manzarası işin içine girdi mi, değmeyin keyfimize!

İstanbul Anadolu Yakasında ’nda; deniz mahsülleri, zeytinyağlıları, muazzam mezeleri ve ara sıcaklarıyla ünlü, Göksu Marine Restaurant Balık Mutfağı’nın eşsiz doğal lezzetlerini, işin ustasının ellerinden yiyebileceğiniz bir balık restaurantı

Balık ve diğer deniz ürünleri, yemek ve içki kültürümüzün önemli parçalarından…

Balık sayısız şekilde hazırlanabilir. Haşlama, buharda pişirme, tavada kızartma, derin kızartma, kendi suyuyla kısık ateşte pişirme, ızgara veya barbekü. Çeşitli otlar, galeta unu veya diğer balık /deniz ürünleriyle doldurulabilinir. Soslu veya yahni şeklinde servis edilebilir. Kurutulabilir, tuzlanabilir, fümelenebilir. Özel olarak hazırlandığı zaman çiğ olarak da yenebilir.

Keyifli Manzarası Rumeli Hisarı ve Bebek iskelesine Kendi Teknemiz ile Servis imkanı ile  lezzetli Çeşitlerin Sunulduğu mekanda  makul fiyat politikası ve restaurant garsonlarının güleryüzlü hizmetiyle bu açığı kapatan, Anadolu Yakası’nda Gerçek Balık Restaurantı  arayanların tercih ettiği mekanımıza siz balık ve meze severleri bekliyoruz.

 

 


 

GÖKSU MARINE RESTAURANT
Ocakbaşı Kebap Restaurant
Cumartesi Akşamları Canlı Müzik
Yılbaşı Menümüzü inceledinizmi?
Göksu Marine de Serpme Kahvaltı Keyfi